Takmičenja

Državno takmičenje

19/12/2020
By

ROBOTIKA

Ekipa Općine Stari Grad osvojila je treće mjesto  na državnom takmičenju iz robotike. Naš nastavnik, Emir Jasenčić je pripremao ekipu koju čini šest učenika iz svake starogradske osnovne škole.


Članovi robotičkog tima iz Starog Grada su Muhamed Išerić (OŠ Vrhbosna), Saida Džuho (OŠ “Šejh Muhamed ef. Hadžijamaković”) i Abdullah Ali BulbulFaruk Ibrahimović (OŠ Saburina), Muhamed Delić (OŠ “Edhem Mulabdić”), Said Karišik (OŠ “Mula Mustafa Bašeskija”),  i Abdullah Ali Bulbul (OŠ “Hamdija Kreševljaković”).ČESTITAMO našem nastavniku EMIRU JASENČIĆU
i učenici SAIDI DŽUHO na odličnom plasmanu!

Općinsko takmičenje

17/12/2020
By

Predstavnici Općine Stari Grad, danas su dodijelili pehar za osvojeno prvo mjesto u stonom tenisu.

Erna prima pehar

Erna prima pehar

Read more »

Uz čestitku za Dan državnosti diplome i nagrade spremne

25/11/2020
By

https://www.facebook.com/579539152247577/photos/a.598306577037501/1536364796565003/

 

Školsko takmičenje

09/11/2020
By

Općinsko takmičenje

06/11/2020
By

Proglašeni pobjednici sportskih liga osnovaca Starog Grada

23/06/2020
By

Među njima  i naši stonoteniseri.
Više detalja možete pročitati na linku.

http://starigrad.ba/v2/vijest.php?id=9756

Kantonalno takmičenje

10/03/2020
By

VJERONAUKA za VIII razrede

Danas, 10. 03. 2020. godine je održano VIII Kantonalno takmičenje iz vjeronauke za učenike osmih razreda. Našu školu je predstavljala Fatima Dževlan iz VIII-1 razreda.
Osvojila je 4. mjesto sa osvojenih 89  bodova što je odličan plasman.
Read more »

Općinsko takmičenje

10/03/2020
By

GEOGRAFIJA 

Takmičenje je održano danas, 10. 03. 2020. godine u prostorijama Osnovne škole “Edhem Mulabdić”.
Našu školu predstavljale su učenice IX razreda i to: Amra Bečirović, Suada Peci i Taida Selimović.
U ukupnom plasmanu naša škola je osvojila PRVO MJESTO sa ukupno osvojenih 157 bodova.   Read more »

Školsko takmičenje

18/02/2020
By

Bosanski jezik i književnost, Hrvatski jezik i književnost, Srpski jezik i književnost