6. razred

“Voda zlata vrijedna”

21/03/2017
By

Povodom 22. marta Svjetskog dana voda u školi je kroz projekciju filma, koji je rezultat zajedničkog istraživanja, zatim izlaganje učenika na bosanskom i engleskom jeziku, laboratorijske eksperimente, malu radionicu i prezentaciju koja je nastala kao rezultat posjete JKP “Vodovod i kanalizacija”, prisutnim gostima iz Općine, nastavnom osoblju, upravi škole  i učenicima predstavljen projekat “Voda zlata vrijedna“.
Read more »

Radionica

09/02/2017
By

POSJETA MUZEJU ALIJA IZETBEGOVIĆ Read more »

U pozorištu

25/10/2016
By

jezeva-kucica-jpg Read more »

Dječija nedjelja

08/10/2015
By

Orijentiring 2015

ŠESTI RAZRED Školska 2015/2016. godina

01/09/2015
By

ŠESTI RAZRED

ŠESTI RAZRED Školska 2014/2015.

01/09/2014
By

ŠESTI RAZREDI

ŠESTI RAZREDI školska 2013/2014.

01/09/2013
By


ŠESTI
RAZREDI

 

VI-1/Razrednica: Amina Sućeska

RB

PREZIME I IME UČENIKA

1.

Aličković Emina

2.

Bajrović Imran

3.

Bjelak Lajla

4.

Bublin Lamija

5.

Cucak Ajla

6.

Cucak Lejla

7.

Čelegija Dževad

8.

Čoralić Adna

9.

Dajdžić Arjam

10.

Fejzagić Emir

11.

Ferhatović Hena

12.

Hadžajlić Hanah

13.

Hadžić Rijad

14.

Karamehmedović Hamza

15.

Kršo Rijad

16.

Mahović Adel

17.

Medar Irhad

18.

Memić Ilda

19.

Muharemagić Lejla

20.

Muminović Đeneta

21.

Smajić Faris

22.

Šehović Bakir

23.

Zukić Asmir

VI-2/Razrednica: Jasna Zelić

RB

PREZIME I IME UČENIKA

1.

Andelija Tarik

2.

Bekrija Alem

3.

Bilić Danijal

4.

Bjelak Behija

5.

Dževlan Bakir

6.

Garaplija Amina

7.

Grbo Maida

8.

Herak Tarik

9.

Hodžić Erna

10.

Hodžić Naida

11.

Husović Adna

12.

Imeri Emina

13.

Jusić Edna

14.

Mašić Hasan

15.

Rizvan Bakir

16.

Skorupan Amer

17.

Suljević Ajdin

18.

Šahović Arnel

19.

Šahović Arnela

20.

Turković Adna

21.

Turković Ermir

22.

Zolj Ajla

 

ŠESTI RAZREDI školska 2012/2013.

01/09/2012
By

ŠESTI RAZREDI

VI-1/Razrednica: Arleta Hadžimuratović

RB

PREZIME I IME UČENIKA

1.

Bajraktarević Sabahudin

2.

Bašić Kenan

3.

Bjelak Adnan

4.

Dardagan Adin

5.

Delić Anela

6.

Delić Emin

7.

Dževlan Amina

8.

Gagula Tarik

9.

Hodžić Tarik

10.

Imamović Alen

11.

Kalkan Melisa

12.

Kurtović Jasmin

13.

Lendo Lamija

14.

Mahović Samra

15.

Sabljica Nedim

16.

Skender Lamija

17.

Šljivo Haris

18.

Turković Amila

19.

Vatrić Esma

VI-2/Razrednica: Samira Bayram

RB

PREZIME I IME UČENIKA

1.

Aličković Nejra

2.

Bukva Emina

3.

Čopelj Amina

4.

Džido Iman

5.

Gagula Eldar

6.

Hidić Nejra

7.

Hodžić Armin

8.

Kadić Mirza

9.

Karavdić Vildana

10.

Kobiljar Nidal

11.

Mašić Naida

12.

Pilav Alen

13.

Pojata Aldin

14.

Rogonjić Amar

15.

Selimović Tajra

16.

Sokolović Nedim

17.

Spahić Ajla