Konsultacije

OBAVJEŠTENJE ZA RODITELJE

25/02/2017
By

Informacije i konsultacije sa predmetnim nastavnicima za roditelje učenika od VI do IX razreda će se održati u ponedjeljak,27.02.2017. godine sa početkom u 17,00 sati.

OBAVJEŠTENJE ZA RODITELJE:

12/02/2017
By

Read more »

OBAVJEŠTENJE:

01/05/2016
By

informacije

 

 

 

 

Read more »

OBAVJEŠTENJE:

01/04/2016
By

informacije

 

 

 

TERMINI INFORMACIJA i KONSULTACIJE

 

 

OBAVJEŠTENJE:

04/03/2016
By

 

Read more »

OBAVJEŠTENJE ZA RODITELJE:

07/12/2015
By

 

Read more »

OBAVJEŠTENJE:

07/10/2015
By


TERMINI INFORMACIJA i KONSULTACIJA

školska 2014/2015.

01/12/2014
By

TERMINI KONSULTACIJA SA RODITELJIMA

školska 2013/2014.

NASTAVNIK/ NASTAVNICA

NASTAVNI PREDMET

Termin održavanja

Bayram Samira Matematika i Fizika Srijeda 17:15  i II smjeni
Bičo Mustafa Geografija Srijeda 9:40- 10:25 u I smjeni14:25 – 15:10 u II smjeni
Čehajić Amela Engleski jezik Srijeda 17:15 II smjena
Čengić Lejla                 Razredna nastava Utorak 17:00 u II smjeni
Čorbo Ekrem Likovna kultura Četvrtak 18:00 u II smjeni
Delić Salko Matematika i Fizika Utorak 13:30 – 14:15
Efendić Amra Razredna nastava Utorak 17:00 – 17:50 u II smjeni
Fejzagić Edina Razredna nastava Svaki dan 4. čas
Hadžihajdić Senija TiZO Utorak 15:30 u II smjeni
Huković Suada Razredna nastava Svaki dan 4. čas
Jasenčić Emir Inf., Osn. teh. i Teh. kul. Četvrtak 18:00 u II smjeni
Hadžimuratović Arleta Njemački jezik Petak: 8:50-9:35
Košarić Indira Muzička kultura Srijeda 12:10 – 13:15
Kurtović Nermina Historija, D/K/R Petak: 9:40-10:20 I smjena i 14:20-15:00 II smjena
Maglajlija Niđara BHS jezik i književnost Četvrtak 11:35-12:15  u I smjeniUtorak 15:30 – 16:15
Mujan Alisa Razredna nastava Četvrtak 16:15 u II smjeni
Mujan Azra Razredna nastava Srijeda 17:00
Muradbegović Namik Tehnička kultura Četvrtak 18:00 u II smjeni
Udovčić Alma Razredna nastava Utorak 16:10 u II smjeni
Petrović Branka Engleski jezik Četvrtak 17:00 u II smjeni i 11:30 u I smjeni
Rožajac-Idrizović Elvedina Biologija Ponedjeljak 9:40-10:25 I smjenaČetvrtak: 15:30-16:00
Salamović Mihrudin Fizika Petak: 10:45-11:30 I smjena i 15:30 – 16:15 II smjena
Sivro Elifa Razredna nastava Srijeda 17:00 – 17:45 II smjena
Slinić Merima BHS jezik i književnost Petak: 11:35-12:20 I smjena i 16:20 do 17:10 II smjena
Sućeska Amina Vjeronauka, Građ. obr. Utorak 17:55 u II smjeni
Zelić Jasna Hemija Četvrtak 17:05 – 17:50 u II smjeni i 12:30-13:10 i I smjeni

 

                                                                                                                             

KONSULTACIJE ZA RODITELJE školska 2012/2013.

17/09/2012
By

Read more »