Manifestacija dodjele diploma i priznanja najuspješnijim učesnicima

18.06.2018. godine  (ponedjeljak) u organizaciji PPZ-a i  Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo u 13,00 sati u Centru za kulturu Kantona Sarajevo (BKC) održana je manifestacija dodjele diploma i priznanja najuspješnijim učesnicima (jedno od prva tri mjesta) kantonalnih takmičenja realiziranih u školskoj 2017/2018. godini.

Manifestaciji su prisustvovali i članovi CIVITAS ekipe naše škole programa Projekt građanin za školsku 2017/2018. godinu, učenici VII-1 i VII-2 razreda: Alma Ruhotina, Kelma Alić, Amra Bečirović, Adna Mahmutović, Amina Maletović, Iman Vilić, Elhana Mašić, Lamija Melez, Ema Karačić i Hamza Mašić koji su na kantonalnom takmičenju osvojili III mjesto sa 747 bodova,  sa temom „Moje dvorište-eko dvorište“. Ovoj manifestaciji je uz roditelje učenika prisustvovala i nastavnica Almira Karčić koja je pripremala i vodila našu ekipu. Takođe, na ovoj manifestaciji nastupio je i hor naše škole pod vodstvom nastavnice. Branke Popović zajedno sa učenicima osnovnih škola sa područja općina Centar i Stari Grad.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *