Razgovor s povodom

Kod načelnika Općine Stari Grad

             Problem rada/nerada gradskog prijevoza nije samo problem odraslih. Većina naših učenika sa Jarčedola, Mahmutovac da i ne spominjemo, je direktno  uskraćena za obični dolazak do škole i  povratak kući. Najviše problema imaju učenici koji su na krajnjim brojevima navedenih naselja.
Tim povodom su učenici devetih razreda naše škole  zajedno sa nastavnicom građanskog obrazovanja Berinom Alihodžić  u sklopu projekta Civitas “Ja građanin” i u prisustvu direktora škole, diskutovali sa načelnikom, gospodinom Ibrahimom Hadžibajrićem, o problemima nerada gradskog prijevoza u njihovim životnim sredinama. Na kraju ovog produktivnog razgovora nastavnica se zahvalila načelniku što je saslušao učenike i njihove probleme sa gradskim prijevozom i na taj način pomogao da učenici učestvuju u promjenama koje donose opće dobro na kraju.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *