Povodom Dana škole web-redakcija objavljuje

ZIDNE NOVINE ONLINE

Povodom Dana škole članovi Literarno-novinarske sekcije “Dječija ruka” su Zidne novine u školskom holu ispunili sadržajima naslovljenim sa”PROĐOH ŠKOLOM KROZ RAZREDE” i “MI SE TAKMIČIMO U DOBRU I IZVAN ŠKOLE“.

 

“PROĐOH ŠKOLOM KROZ RAZREDE

“MI SE TAKMIČIMO U DOBRU I IZVAN ŠKOLE”

FUDBAL

  • Rijad Alić
  • Faris Hrvat
  • Faruk Žuga
  • Ismail Fračić
  • Tarik Divjan
  • Rijad Bajrović
  • Aladin Bakaršić
  • Hamza Mašić
  • Faris Agić
  • Edin Vatrić
  • Adi Prguda
  • Rijad Hadžić
  • Asmir Zukić
  • Dževad Čeligija
  • Irhad Medar
  • Amer Skorupan
  • Bakir Dževlan
  • Hasan Mašić
  • Adel Mahović
  • Lamija Lendo
  • Mirza Kadić
  • Vedad Delić
  • Amina Mangafić
  • Edin Karkelja
  • Faris Vatrić
  • Nedim Divjan
  • Armin Suljagić
  • Dženan Čeligija
  • Rijad Mahović
  • Advan Bjelak
  • Admir Hodžić
  • Vedad Gagula
  • Emir Bozalija
  • Benjamin Karačić

 PLES

  • Berina Klepo – balet
  • Naida Džekman – folklor
  • Nejra Hidić
  • Sarah Zeljković
  • Minela Bešo

 KARATE

  • Darija Batalović
  • Emina Bakaršić
  • Berina Bublin
  • Amila Papić
  • Taida Selimović
  • Amina Hećo
  • Iman Vilić
  • Amra Bečirović
  • Rijad Gagula
  • Dalila Karamehmedović
  • Ajla Mujak
  • Melina Sudić
  • Adis Alić
  • Adna Đozo
  • Nurdžihan Drkić
  • Ilda Memić
  • Alem Bekrija
  • Adna Turković
  • Ajla Dedić
  • Nadir Rizvan
  • Dženita Turković

 ODBOJKA

  • Lajla Bjelak
  • Lamija Bublin
  • Hanah Hadžajlić
  • Đeneta Muminović
  • Adna Čoralić
  • Ilda Memić
  • Amna Garaplija
  • Erna Hodžić
  • Amila Turković
  • Emin Delić
  • Esma Vatrić
  • Samra Mahović
  • Emina Kuldija
  • Berina Đonko
  • Dženeta Homović
  • Nezir Hodović
  • Anesa Laković
  • Nasiha Hodžić
  • Dženita Kuldija
  • Berina Vatrenjal
  • Lamija Burović
  • Belma Hrvat
  • Emina Kukuljac
  • Dženita Turković

MUZIČKA ŠKOLA

  • Rijad Kršo
  • Nejra Hidić
  • Ilhana Tinjak
  • Naida Kundo
  • Armin Hodžić

 STONI TENIS

  • Nejra Sokolović
  • Erna Subašić

  ATLETIKA

  • Amela Mahović

PLIVANJE

  • Karlo Ratković
  • Alen Imamović
  • Dženan Čeligija
  • Amar Bećirević
  • Mirnela Ahmethodžić

 SKIJANJE

  • Adna Hadžibajrić

RIBOLOV

  • Berin Hajdarević

DŽUDO

  • Najdin Muhić
  • Hamza Miladin
    • Ali Sablja
    • Hamza Karamehmedović

KOŠARKA

  • Lejla Pršeš
  • Fejsal Čagalj

KUNG FU

  • Berin Imamović

 

MANEKENSTVO

  • Sarah Mahović

RUKOMET

  • Omer Džekman

BOKS

  • Armin Drapić

TEK-VAN-DO

  • Alan Zaimović

 

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *